ZÁMECKÁ KOVÁRNA

Vítejte!

KLOBÁSKY Z VLASTNÍ UDÍRNY! GRILOVÁNÍ S PŘÁTELI NA DOMÁCÍM ZAHRADNÍM GRILU, ZIMNÍ VEČERY U DOMÁCÍHO OHNIŠTĚ. TAKY MÁTE TAKOVOU PŘEDSTAVU, ALE ŽÁDNÝ Z BĚŽNĚ NABÍZENÝCH PRODUKTŮ Z OBLASTI DOMÁCÍCH UDÍREN ČI MULTIFUNKČNÍCH ZAHRADNÍCH GRILŮ VÁM NEVYHOVUJE? DÁM VÁM RADU!

Nechte si vyrobit domácí udírnu či zahradní gril na míru!

JMENUJI SE LUKÁŠ AUJESKÝ A JIŽ OD STUDENTSKÝCH LET SE VĚNUJI KREATIVNÍ PRÁCI S KOVEM. JSEM VYUČENÝ UMĚLECKÝ KOVÁŘ. MOJE PRÁCE JE ZÁROVEŇ MÝM KONÍČKEM, COŽ JE ZNÁT NA KAŽDÉM KUSU KOVU, KTERÝ MI PROJDE POD RUKAMA. KAŽDÝ PRODUKT Z MÉ DÍLNY JE ORIGINÁLEM. NEVĚŘÍTE? NAVŠTIVTE FOTOGALERII S ŠIROKÝM SORTIMENTEM DOMÁCÍCH UDÍREN, OHNIŠŤ A KRBŮ, MULTIFUNKČNÍCH GRILŮ A TOPENIŠŤ. VÝROBKŮ STÁLE PŘIBÝVÁ, TAKŽE JE NA CO KOUKAT.

MEZI MOJE HLAVNÍ PRODUKTY PATŘÍ UDÍRNY NA MÍRU. UDÍREN JE NĚKOLIK ZÁKLADNÍCH TYPŮ. MŮŽETE MÍT UDÍRNU CELOKOVOVOU NEBO DŘEVĚNOU S KOVOVÝM PODSTAVCEM A KOMÍNEM. DÁLE VYRÁBÍM UDÍRNY S ODNÍMATELNÝM PODSTAVCEM A UDÍRNY S DÝMNÍKEM (HODÍ SE ZEJMÉNA PRO UZENÍ KLOBÁS PO SLOVENSKÉM ZPŮSOBU). ROZMĚRY JEDNOTLIVÝCH UDÍREN SI ZÁKAZNÍK STANOVUJE SÁM.

LUKÁŠ AUJESKÝ

https://www.kovo-umeni.cz/